Radio Złote Przeboje przygotowało świąteczne propozycje antenowe dla słuchaczy. Redakcja stacji w specjalnych programach przedstawi ciekawe świąteczne zwyczaje oraz wspomnienia znanych i lubianych gwiazd o ich niezapomnianych świętach. Na antenie radia nie zabraknie kolęd – również w innych niż zwykle aranżacjach.
Jak co roku Radio Złote Przeboje rozpocznie świętowanie od „Wieczoru kolęd”. W Wigilię od godziny 16:00 do północy na antenie pojawią się najpiękniejsze polskie kolędy, a także życzenia słuchaczy oraz gwiazd.
25 grudnia o godzinie 10:00 słuchaczy Radia Złote Przeboje powita Tomasz Florkiewicz. W „Święta bez granic” redakcja odwiedzi Polaków obchodzących Boże Narodzenie w różnych miejscach na świecie, m.in. w Tokio i Toronto. Od 14:00 na wspólne kolędowanie z zespołem Enej zaprosi słuchaczy Kamil Baleja. Dzięki jego gościom, w audycji będzie można usłyszeć wyjątkowe polskie kolędy w nieco innym wykonaniu niż zwykle. Wieczorem Kuba Mędrzycki przedstawi historię gwiazd muzyki, które stały się sławne mimo, że zaczynały jako bohaterowie drugiego planu. „Druga gwiazdka” pojawi się na antenie Radia Złote Przeboje o 18:00.
W drugi dzień świąt Jerzy Telesiński w audycji „Przy świątecznym stole” przyjrzy się – z przymrużeniem oka – naszym świątecznym zwyczajom, tematom rozmów przy stole i prezentom, które przynajmniej raz w życiu każdy z nas dostał. O 14:00 Piotr Jaworski zaprosi słuchaczy na program „Niezapomniane święta”. O wyjątkowych świątecznych chwilach opowiedzą w audycji m.in. Kasia Stankiewicz, Piotr Kupicha i Ewa Kasprzyk. Dzień zakończy audycja Tomasza Brhela „Narodziny gwiazd”. Od godziny 18:00 słuchacze poznają historie gwiazd muzyki i filmu, które sławę osiągnęły dzięki przypadkowi.
Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Trójmieście i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70.